ÇAVDAR & ERSÖZ Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Av. Ahmet ÇAVDAR ve Av. Enes ERSÖZ tarafından 2017 kurulmuş olup faaliyetlerini başta Bursa olmak üzere, İstanbul, Ankara, Kocaeli gibi şehirlerde sürdürmektedirler.

ÇAVDAR & ERSÖZ Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, kurucu avukatları önderliğinde, profesyonel ve dinamik bir ekiple hukukun çeşitli alanlarında çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Gerek işveren ve işçi arasındaki ihtilaflardan kaynaklı davalarda gerekse şirketler arasındaki uyuşmazlıklarda hukuki danışmanlık hizmetleri büromuzca müvekkillerimize verilmektedir.

Bunun yanında yerli ve yabancı yatırımcılara Türkiye’de şirket kurma, ortak girişim ve benzeri organizasyon modelleri oluşturmalarında ve akabinde faaliyetlerini iş yaşamına uygun olarak sağlıklı bir şekilde icra etmelerinde gerekli her türlü hukuki desteği  sağlar. Ayrıca şirket ana sözleşmesi hazırlanması, şirketin genel kurul, yönetim kurulu gibi idari kurullarını toplarken ve karar verirken izlemesi gereken yasal prosedür konusunda da hukuki danışmanlık hizmeti tarafımızca verilmektedir

Avukatlarımız müvekkillerine faaliyet gösterdikleri sektörleri özelinde, işlerine değer katan bir anlayış ve işbirliği içerisinde çalışarak hızlı ve güvenilir hukuk hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.